Bučovice - Slavkov 1:0

22.09.2013 21:36

Sestava:  Dolíhal - Michálek (Krejčí), Drobný, Lysák, Líznar - Půček, Horáček, Houšť, Havránek - Matocha, Opletal (Kučera)

Zápas s Bučovicemi byl celkem očekáván. Hlavně z důvodů zpráv o velmi dobré hře Bučovic. V samotném utkání se to moc nepotvrdilo. Domácí nás nepřehrávali. Byl to spíš boj o pozice. Škoda našich neproměněných šancí. Měli jsme jich víc než Bučovice - Lysák, Opletal, Havránek i Matocha nebyli daleko od vstřelení branky. To domácí se proti solidně bránícím hostům moc neprosazovali.

Bohužel došlo ve druhé půli k vyloučení Michala Horáčka po druhé žluté kartě a přes třicet minut jsme museli bojovat pouze v deseti. Stálo to hodně sil a vypadalo to alespoň na remízu. Bohužel jeden smolně odražený míč chvíli před koncem rozhodl remízový zápas. Škoda. Jsou to zbytečně a trošku nešťastně stracené body.

Hodnocení trenéra Pitáka: V tomto zápase jsme minimálně ztratily jeden bod a pokud budu brát šance v zápase, tak si troufám říct i tři. Bučovice mě svým herním pojetím velmi zklamali. Jejich postavení v tabulce a bodový zisk sliboval lepší hru. K ničemu jsme je svojí hrou nepustili a domácí se omezili jen na nakopávané míče od stopera Hanouska nebo na dlouhé auty do pokutového území. Tyto věci ze strany Bučovic jsme dokázali pokrýt a navíc si vytvořit šance ,které jsme ale bohužel neproměnili. To nás stálo body a velmi mě to mrzí. To, že dali domácí gól v závěru zápasu bylo jen vyústěním tlaku po nákopech do šestnáctky. Tam jsme prohráli hlavičkový souboj a domácí dotlačili míč do sítě. Přestože jsme hráli od 60. minuty v deseti, domácí jsme přehrávali a měli jsme i dobré brejkové situace na vstřelení gólu. Ty jsme ovšem nedokázali fotbalově řešit a tak nemáme body z tohoto zápasu žádné.
Škoda, znovu jsme doplatili na nedisciplínu jednotlivců. Tak jako v zápase s Podivínem a to nás stojí znovu body...