Čebín - Slavkov 1:9

13.04.2013 21:59

Za lehce aprílového počasí v Čebíně nastupují  kluci proti domácímu dorostu. Plac je ve velmi dobré formě a tak se dá předpokládat kvalitní utkání.  Na utkání bylo připraveno 15 a mezi omluvené navíc patřil Pepa Šafránek a Michal Podsedník.  Poslední utkání s Čebínem skončilo na domácím stadionu remízou 2:2 a utkání provázela velice tvrdá hrat. Dnes se tedy dalo očekávat vyrovnané utkání .

Do zápasu se nastoupilo v sestavě: Kuchyňka M. – Čermák L.(58.Kramář P.) – Novák D. – Divacký M. – Michálek D. – Spáčil P. – Ondruška Z. – Sedláček F.(45.Světelsky T.) – Kučera A. – Kohoutek M.(45.Kuda T.) – Kučera F. (55.Jeřábek M. )

Branky: Kučera F. 3, Kuda, Kučera A., Michálek, Novák, Ondruška, Spáčil

Začalo se ve velice dobrém tempu a na klucích bylo poznat, že mají chuť do fotbálku a soupeře od prvních minut mačkají. V 5. minutě Adam Kučera posouvá na Krauče (Kohoutek), který dává přihrávku napříč  velkého. Tu Filip Kučera pouští na osamoceného Spáčila, který se snažil obstřelit brankáře. Míč skončil těsně vedle. Dvanáctá minuta přinesla první zářez na opasku Filipa Kučery. Celá akce začala kombinací mezií Zdenkem Ondruškem a Adamem Kučerem, který  centrem našel Filipa, ten míč zpracoval na prsa a z druhé prostřeluje bezmocného golmana.  Na druhou branku se čekalo až do 32. minuty, kdy centroval další svoji navštívenku Adam Kučera. Do centru se nůžkama položil Peťa Spáčil, ale netrefil ideálně a míč šel k rohovému praporku kde číhal Had a poslal další rohlajz do vápna s přesnou adresou Filip Kučera hlava a už to tahaj z brány. Ve 34 se rozehrála slibná akce středem hřiště, kterou zakončil Krauč jen do tyčky. První poločas byl jasně v naší režii a do druhého poločasu jsme nastoupili ještě lépe. Rychlé branky tozhodly zápas. Škoda, že gólman neudržel čisté konto i když za jeho výkon v zápase si ho zasloužil.

Celkové hodnocení na výbornou a věřím, že potvrdíme 3 body z venku na domácím stadionu v sobotu proti Soběšicím.