Rohatec - Slavkov 2:4

08.09.2013 20:38

Branky: Havránek, vlastní, Houšť, Matocha

Sestava: Dolíhal - Matyáš (Svoboda), Drobný, Opletal (Kučera), Michálek - Havránek, Lysák, Horáček, Líznar - Matocha, Houšť

Stále se potýkáme s tím, že hráčů, kteří mohou hrát, je skutečně málo. Přesto se jelo do Rohatce s vírou v dobrý výsledek. První poločas nám moc optimismu nedával, protože hlavně po křídlech si s námi domácí dělali, co chtěli. Šance jsme i se štěstím odvraceli. My jsme předvedli úniky Dana Matochy a Pepína Houště, které byly gólové. Jenže branku jsme nedali. Domácí vsítili jedinou branku v 34. minutě po přízemní přihrávce ze strany.
Po poločase jsme se při bránění zaměřili na křídelní prostory a šancí domácích přece jen ubylo. Když to začalo vypadat vyrovnaněji, vstřelili domácí druhou branku. Pak ještě Michal Dolíhal předvedl několik výborných zákroků a stav 2:0 zůstal až do 61. minuty. To Karel Opletal rozehrál rohový kop po zemi na Michala Horáčka, ten vystřelil tak šťastně, že míč skončil před Markem Havránkem, který snížil na 2:1. O deset minut později centroval Petr Líznar a tečovaný míč vypadl domácímu gólmanovi až do branky. Hráči Rohatce byli trošku zaskočeni a i díky solidní kondici jsme je začali přehrávat. Únik Dana Matochy zastavil strážce domácí branky faulem a z nařízené penalty vstřelil Pepíno Houšť vedoucí branku. Tři minuty na to znovu unikl Dan, přehodil gólmana a uzavřel tak gólový účet zápasu.

Pochvala všem patří za bojovnost, ale tentokrát jsme fakt měli i kliku.Ovšem tři body jsou to, co jsme teď potřebovali.