Slavkov - Podivín 0:0

01.09.2013 19:02

Sestava: Kuchyňka J. - Michálek(70.Šfránek), Krejčí, Drobný, Lysák - Havránek, Ondruška(68.Opletal), Horáček, Líznar - Houšť, Matocha.

Hodnocení trenéra Pitáka:
Samotný zápas velmi ovlivnilo vyloučení našeho stopera Krejčího. Už tak zraněními oslabený tým musel hrát v deseti, což bylo na úkor herní  kvality. Museli jsme vsadit na bojovnost a disciplínu. To se nám podařilo a vybojovaný bod má svoji cenu.
Vstup do zápasu se nám podařil a měli jsme herní převahu i náznaky kombinací se šancemi byly příslibem na vývoj zápasu. Poté zbytečné vyloučení nás stálo lepší výsledek. Paradoxně jsme mohli i vyhrát, když samostaný únik Matochy skončil bez gólového efektu. Hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. Bohužel znovu bez nádstavby herní kvality a fotbalovosti. Individuálně bych vyzdvihl výkon brankáře Kychyňky, který nás podržel a má velký podíl na cenném bodu.
Je velkou otázkou v jakém složení nastoupíme v poháru ve středu proti Bzenci.