Slavkov - Rousínov 1:5

27.07.2013 13:38

První přípravný zápas proti Rousínovu dopadl trošku podle očekávání. Mladý tým Slavkova nestačil na soupeře z vyšší soutěže, který už má přípavu téměř za sebou včetně několika zápasů. My jsme se snažili v úplně prvním přípravném vystoupení vyzkoušet hráče na postech, které by jim měli v sezóně náležet. Z kádru chyběli jen Michal Dolíhal, Ondra Půček, Jirka Kopunec, Michal Horáček a zraněný Ondra Holásek.

Sestava: Kuchynka M. - Novák, Holý, Drobný, Krejčí - Lysák, Houšť, Gottwald, Líznar - Opletal, Matocha. Střídali: Michálek, Kučera, Ondruška, Havránek.

Jedinou branku Slavkova dal Dan Matocha, když proměnil jednu ze tří šancí. Jinak byl soupeř lepší a rozehranější. Nejlepším hráčem ze Slavkova byl Olda Strnad, který ovšem měl na sobě dres hostí (vstřelil dvě branky). Ve středu se hraje pohár v Tuřanech. uvidíme, jestli dojde ke zlepšení.