Tuřany - Slavkov 3:4

31.07.2013 23:32

V rámci třetího předkola poháru jsme hráli na hřišti v Tuřanech. Byl to náš druhý přípravný zápas a přes nedostatky ve hře se nám podařilo postoupit do prvního kola, kde nás v neděli čeká Rajhrad.

Sestava: Kuchynka M. - Novák (Havránek), Holý, Krejčí, Michálek - Lysák, Drobný, Houšť, Líznar - Matocha, Opletal (Ondruška)

Branky: Lysák, Opletal, Ondruška, Houšť

Tentokrát chyběli Půček, Kopunec, Kučera a zraněný Holásek. Na lavičce zůstal i indisponovaný Dolíhal. Zápas začal celkem vyrovnaně, ale hned v sedmé minutě jsme dostali docela hloupý gól. Snažili jsme se hru zpřesnit, ale moc se to nedařilo a naopak domácí byli chvílemi lepší. To potvrdili i krásným druhým gólem. Naštěstí do poločasu snížil hlavou Honza Lysák a od té doby jsme se stále zlepšovali. Druhá půle už byla v naší režii. Najprve vyrovnal střelou z dálky Karel Opletal. Pak Dan Matocha předložil po úniku tutovku Zdenku Ondruškovi a výbornou půlhodinku uzavřel brankou na 2:4 hlavičkující Pepíno Houšť. Těsně před koncem domácí po chybě našeho obránce i gólmana snížili, ale to už bylo vše. Zasloužený postup. I ta hra už byla v druhé půli slušná.