Aktuální výsledky

 
Tým Datum Čas Utkání Výsledek Hřiště
muži 11.8. 17:00 Slavkov - Švábenice 2:4 Slavkov
dorost 12.8. 13:30 Bystrc/Kníničky - Slavkov/Křižanovice 1:3 Bystrc
muži 18.8. 16:30 Křižanovice - Slavkov 3:1 Křižanovice
dorost 18.8. 13:30 Slavkov/Křižanovice - Střelice 7:1 Křižanovice
muži 26.8. 16:30 Velešovice - Slavkov 0:1 Velešovice
dorost 26.8. 14:15 Lipovec/Sloup - Slavkov/Křižanovice 2:4 Sloup
dorost 30.8. 17:00 Slavkov/Křižanovice - Dědice 9:0 Slavkov
ml. žáci 1.9. 9:00 FKD "B" - Slavkov 7:3 Drnovice
ml. přípravka 1.9. 14:30 Slavkov - Hodějice 10:9 Slavkov
st. přípravka A 1.9. 14:30 Slavkov - Křižanovice 20:2 Slavkov
st. žáci 1.9. 17:00 Dědice - Slavkov 0:8 Křižanovice
muži 1.9. 17:00 Slavkov - Vážany 3:1 Slavkov
dorost 6.9. 17:00 Pozořice A - Slavkov/Křižanovice 1:4 Pozořice
dorost 8.9. 10:00 Slavkov/Křižanovice - V.Popovice 10:1 Křižanovice
st. žáci 8.9. 10:00 Velešovice/Křenovice - Slavkov 3:1 Velešovice
st.přípravka A 8.9. 10:00 Slavkov - Otnice 17:4 Slavkov
st.přípravka B 8.9. 14:00 Slavkov/Vážany - Rousínov 12:3 Vážany
ml.přípravka 8.9. 10:00 Slavkov - Otnice 3:29 Slavkov
muži 9.9. 16:30 Radslavice - Slavkov 1:2 Radslavice
ml. žáci 9.9. 13:45 Ivanovice - Slavkov/Vážany 14:1 Ivanovice
st. přípravka A 12.9. 17:00 Slavkov - Zbýšov 10:9 Slavkov
ml. přípravka 12.9. 17:00 Slavkov - Zbýšov 6:11 Slavkov
st. přípravka B 12.9. 17:30 Slavkov/Vážany - FKD B 16:2 Vážany
st. přípravka B 14.9. 16:30 FKD B - Slavkov/Vážany 3:21 Drnovice
dorost 15.9. 12:00 Slatina/Slovan - Slavkov/Křižanovice 1:3 Tuřanka
st. žáci 15.9. 13:15 Slavkov - Dědice 7:1 Slavkov
muži 15.9. 16:00 Slavkov - Hodějice 2:0 Slavkov
ml. žáci 16.9. 13:45 Slavkov/Vážany - Dědice 2:3 Vážany
st. přípravka A 16.9. 14:00 Zbýšov - Slavkov 8:12 Zbýšov
ml. přípravka 16.9. 14:00 Zbýšov - Slavkov 6:7 Zbýšov

 

 

Následující kolo

Družstvo Zápas Datum Čas Hřiště
muži Rousínov B - Slavkov 23.9.
 
10:15 Rousínov
dorost Slavkov/Křižanovice - Mokrá-Horákov/OChoz 22.9.
 
10:00 Křižanovice
st. žáci Vyškov B - Slavkov 23.9. 9:30 Pustiměř
ml. žáci Vyškov B - Slavkov/Vážany 23.9. 11:15 Pustiměř
st. přípravka A Slavkov - Křenovice 22.9. 10:00 Slavkov
st. přípravka B Slavkov/Vážany - Habrovany 22.9. 14:00 Vážany
ml. přípravka Slavkov - Křenovice 22.9. 10:00 Slavkov

 

Partneři SK Slavkov u Brna

 

RESTAURACE NA HRADBÁCH

                                                                                                                                                        

 

RENÁTA RUMPOVÁ

PRODEJ A SERVIS ZAHRADNÍ, LESNÍ A STAVEBNÍ TECHNIKY

 

NETFREE, s.r.o.

POSKYTOVATEL VYSOKORYCHLOSTNÍHO INTERNETOVÉHO PŘPIPOJENÍ

Pozvánka

 
 

Vyhledávání

© 2014-2015 Všechna práva vyhrazena.