Břeclav B - Slavkov 3:2

30.03.2014 16:29

Branky: Holásek, Hráček.

Sestava: Plchut - Krejčí, Hráček, Drobný, Lysák (Barák) - Michálek, Strnad, Žalkovský, Líznar - Matocha, Holásek.

Na úvod jara nás nečekal lehký soupeř. Sice jsme s ním už tři roky neprohráli, ale jedná se o mladý, rychlý a technicky zdatný tým, který hlavně doma dokáže soupeře potrápit. I v tom podzimním zápase měli mladíci z Břeclavi více ze hry a my jsme zvítězili třemi brankami až v samém závěru zápasu.

Podle telefonických informací vedoucího mužstva jsme tentokrát moc nezvládli prvních 20 minut zápasu. Domácí šli zbytečně do dvoubrankového vedení (jedna branka z penalty) a navíc mezi zraněné se k Ondrovi Půčkovi přiřadil Honza Lysák. Kluci ale pak zlepšili hru a ještě do poločasu snížil Ondra Holásek.

Ve druhé půli domácí zvýšili na rozdíl dvou branek. Výsledek pak korigoval na konečných 3:2 z penalty Zdeněk Hráček.