Dražovice - Slavkov 2:1 (1:1) - 1. předkolo Krajského poháru

30.07.2015 06:54

Sestava SK Slavkov: Kuchynka - Láznický, Vrána, Krejčí, Michálek - Matyáš, Kuklínek, Strnad, Filip (81. Kosař) - Kučera (66. Kopunec), Matocha

Branka SK Slavkov: Kučera Filip

Do zápasu vstoupili oba týmy opatrně, nikdo nechtěl udělat chybu, nikdo nechtěl inkasovat jako první a tak se první čtvrthodinku hrálo od šestnáctky po šestnáctku bez vážnějšího ohrožení gólmanů. Po patnácti minutách hry začali být vidět i zajímavěší momenty, ale všechny pokusy útočníků končili většinou mimo bránu, nebo na rukavicích gólmanů. V 19. minutě jsme dokázali jednu z šancí zužitkovat a ujali jsme se vedení 1:0. Dan Matocha si po dlouhém pasu zpracoval míč, prokličkoval pokutovým uzemím soupeře a nahrál nikým nehlídanému Filipovi Kučerovi, ten se sám před brankářem nemýlil. Dražovičtí se po inkasovaném gólu rychle oklepali a hnáni dopředu hlasitými pokyny jejich trenéra začali postupně získávat uzemní převahu. Vetšina pokusů o ohrožení ale dokázali naši obránci likvidovat. Iknkasovali jsme tak až z penalty, které byla nařízena po zbytečném faulu na hranici pokutového území. Soupeř tak v 32. minutě srovnal na 1:1. Po inkasovaném gólu jsme opět začali hrát aktivněji dopředu a hra se vyrovnala. K vidění bylo několik šancí na obou stranách, ale k další změně skóre už do poločasu nedošlo.

Druhá polovina utkání hned od začátku přinesla oboustranně útočný fotbal a před oběma brankami bylo k vidění několik zajímavých šancí. Bohužel pro nás, to byli hráči Dražovic, kteří se v 74. minutě dokázali ujmout vedení 2:1. Přes závěrečný tlak v posledních minutách a také díky neodpískané penatlě po faulu na Jirku Kopunce, jsme už nedokázali utkání vyrovnat a tak pohárové utkání nakonec vyhráli domácí Dražovice 2:1 a postoupili do 2. předkola.