FC Slovan Brno - SK Sklavkov u Brna 3:2

25.09.2016 10:55

Sestava SK Slavkov: Ohnheiser - Láznický, Hráček, Michálek, Divácký - Marcone, Půček, Marek (84. Kopunec), Vala (46. Otoupalík), Houšť (90. Koutný) - Matocha

Góly SK Slavkov: Matocha, Michálek

Na zápas do Brna proti FC Slovan jsem bohužel z časových důvodů s naším mančaftem nemohl tentokrát jet, takže mám jen kusé informace o tom, jak zápas probíhal. Po celou dobu zápasu jsme byli aktivnější a dokázali si vytvořit celou řadu vyložených příležitostí ke skórování, ale bohužel nás opět trápila koncovka. V 10. minutě jsme se ujali vedení gólem Dana Matochy a do vyrovnávacího gólu hostů ve 21. minutě jsme měli několik dalších tutovek a nikdo by se nedivil, kdyby to ve 20. minutě bylo 0:3. Bohužel pro nás se tak nestalo a domácí vyrovnali a před poločasem zvýšili na 2:1. I přesto jsme byli v první půlce lepším týmem, jenom nás trápilo to neproměňování šancí. Fotbal se ale hraje se na góly a tak jsme po prvním poločase prohrávali 2:1.

V druhé půlce jsme byli opět aktivnější a nakonec jsme se dočkali vyrovnání, které v 66. minutě zařídil po krásné akci Dominik Michálek. Závěr zápasu bohužel ovlivnila situace ze 75. minuty, kdy po souboji tesně před pokutovým uzemím udělil hlavní rozhodčí červenou kartu Zdeňkovi Hráčkovi a z následného trestného kopu jsme inkasovali potřetí. I v deseti hráčích v poli jsme byli aktivnější a lepší družstvo, ale do 90. minuty jsme již nedokázali skóre zápasu vyrovnat a tak se z vítězství a zisku tří bodů radoval domácí FC Slovan.