Líšeň B - Slavkov 2:3

01.03.2014 15:06

Branky: Holásek 2, Lysák

Sestava: Rozsypal - Krejčí, Hráček, Drobný, Michálek - Lysák, Ondruška, Žalkovský, Svoboda (Udržal) - Holásek, Půček.

Přijel jsem až na druhý poločas. Prohrávali jsme v té době 0:2. Diváci říkali, že to v první půlce nebylo špatné.

V druhé, kterou jsem viděl, to nic moc nebylo. Ovšem výsledek byl potěšitelný.

V obraně je poznat, co pro tým znamená Zdeněk Hráček. O tom jsme již několikrát psali, že jeho odchod byl na podzim největší oslabení. Nejde jen o výkon, ale přehled, řízení hry... Záložníkům nešla rozehrávka. Ondra Holásek, který v první půli prý hrál v útoku dobře, ve středu zálohy moc nepotěšil. Ovšem jeho dva přímé kopy byly excelentně zahrané - dvě branky a jedna hezčí jak druhá. David Udržal na sebe vázal několik obránců a ukázal, jakou by byl posilou, kdyby neměl angažmá v zahraničí. Škoda, že se mu ze dvou šancí nepodařilo vstřelit branku. Ovšem přiťuknutí na branku Honzovi Lysákovi bylo perfektní. Zbytek týmu byl nevýrazný.

Je to ovšem pouze příprava.  Lepší se to :-).