Líšeň U19 - Slavkov 1:3

16.03.2014 09:34

Branky: Krejčí, Lysák, Líznar

Sestava: Plchut - Michálek, Drobný, Hráček, Krejčí - Půček, Žalkovský, Strnad, Lysák - Matocha, Holásek. Střídali Líznar, Ondruška, Kučera F..

No, nebylo to špatné. Pokud jsou na hřišti zkušení hráči, je to hodně poznat. Snad se tentokrát podaří výboru tyto hráče udržet i na sezónu. Obranu dirigoval Pavel Plchut se Zdenkem Hráčkem. V záloze byl kromě "lítačů" taky Olda Strnad, který pokud dostává míče do nohy, dá hře trochu rozumu.

Zápas jsme zahájili lépe. Dařilo se klukům domácí přehrávat a výsledkem byly šance a gól hlavou Matesa Krejčího. Ještě se objevili v šancích i další hráči, ale gól nepadl. Domácí se postupně vzpamatovali. Hra se vyrovnala a bylo i několik gólovek domácích, které buď zlikvidoval brankař nebo je trestuhodně zahodili mladíci z Líšně. Do poločasu se jim ale nakonec vyrovnat podařilo.
Druhá půle začala neproměněným únikem Ondry Holáska a naši zase získali převahu. Při jednom z trestných kopů posadil Olda míč na hlavu Honzy a ten zařídil vedení 2:1. Úplný závěr zápasu jsem už neviděl, ale podle zpráv od hráčů zvýšil na konečných 3:1 Petr Líznar.