Milotice - Slavkov 2:3

21.05.2014 22:18

Branky: Matocha 2, Drobný.

Sestava: Plchut - Lysák, Drobný, Ondruška (Strnad), Líznar - Půček (Juřina), Žalkovský, Opletal (Hráček), Durák - Holásek, Matocha.

Velmi důležitý zápas se podařilo dovést do vítězného konce. Dohrávalo se kolo z minulého víkendu a tři body mají dost velký význam pro celkovou tabulku soutěže.

Jednotlivé minuty ze zápisu jednoho z fanoušků:

17. minuta - Dan neproměňuje vyloženou šanci. 19. minuta - Holásek střílí těsně nad. 25. minuta - Kuba Drobný dostává žlutou kartu a z přímého kopu jdou domácí do vedení. V 28. minutě má Holásek dvě šance, ale nic z toho nebylo. O pět minut později střílí z vápna Drobný a srovnává na 1:1. O poločase střídá zraněného Ondrušku Strnad.
Dvě minuty po přestávce jdeme zásluhou Dana do vedení. Domácí ovšem srovnávají z penalty za hraní rukou na 2:2. Po třech minutách dává vítězný gól Dan střelou ze skrumáže. Zraněného Půčka pak střídá Juřina a těsně před koncem odstupuje i Opletal a na hřiště jde pomoci zdravotně indisponovaný Zdeněk Hráček. Vítězství se ale podařilo uhájit.