Otnice - Slavkov 1:2

12.04.2014 23:19

Branky: Cigánek, Kučera.

Sestava: Blaha, Laštůvka, Ondruška, Čermák L., Šafránek, Spáčil, Cigánek, Divácký(75.min.Čermák R.), Juřina(60.min.Kramář), Kuda, Kučera.

Vydřená a důležitá výhra s těžkým soupeřem ve velice vyrovnaném zápase, kde každý chvilku tahal pilku. Ovšem se šťastnějším koncem pro naše borce! Podali jsme vynikající bojovný výkon.
Zhruba po půlhodince jsme šli do vedení, když po standartce uklidil hlavou míč do sítě Cigánek. Domácí kontrovali dvě minuty před poločasem po přímáku, který tečovala zeď´a náš brankař tak byl bezmocný. Po změně stran byli aktivnější domácí. Naše chvilka ale přišla. Unikl Kuda a naservíroval míč před prázdnou branku Kučovi. Zbytek zápasu i přes velkou snahu Otnic a pár našich neúspěšných brejků se skóre již neměnilo!

M.P.