Panika?

13.10.2013 21:40

Tak dnešní hodnocení víkendu vemu trošku z jiného konce. Sobotní zápas áčka byl velmi špatný. Je to sice asi tři týdny, kdy nás fandové pochválili za vítězství v Rohatci. Teď to podle diskuze vypadá, že jsou všichni hráči ubožáci a hráli špatně schválně. Fandů si vážíme asi všichni, ale hned vše odsoudit je dost povrchní. Na druhou stranu se po takovém výkonu nemůže nikdo divit kritice.

Od začátku (můžete se mrknout i na starší reporty) upozorňuje vedení áčka, že se zřejmě bude hrát o udržení. Těch důvodů je jistě daleko víc, ale vemu ty fotbalové. Odešli starší hráči a s nimi i zkušenosti. Ti, co zůstali, mají problémy se zraněními nebo jim zaměstnání nedovoluje trénovat. Generace "za nimi" neexistuje (kromě Dolíka a Pepína). Až pak jsou úplně mladí. To prostě musí být poznat. Skok mezi dorostem a mužským fotbalem je obrovský. Chvilku to bude trvat a někdo se neprosadí třeba vůbec. Kdyby byly peníze, můžou se přivést nějací hráči odjinud. Takhle se musíme spoléhat na to, že se to ti mladí naučí, získají zkušenosti a bude to zase trošku vypadat. Druhá možnost je všechny poplivat a znechutit jim to tak, že toho sami nechají.

Abych nezapomněl: Dorost získal důležitý bod. Počet dorostenců je ovšem také alarmující. Přípravka zvítězila s přehledem.

Tak co? Začneme panikařit?

Zpět

Vyhledávání

© 2014-2015 Všechna práva vyhrazena.