Rakvice - Slavkov 2:0

19.10.2014 14:25

Smolný zápas z naší strany, který rozhodl první gól, bohužel ho vstřelili domácí. Začátek zápasu byl opatrný z obou dvou stran, žádný z týmů nedával tomu druhému moc prostoru a tak se spíše bojovalo o střed hřiště. Důrazná hra z naší strany přinesla pár standardních situací pro soupeře, ale i několik dobrých příležitostí na rychlý protiútok. Gól jsme však nadali ani z té nejvyloženější pozice a tak se šlo do kabin za stavavu 0:0. Druhá půle přinesla podobný obraz hry jako ta první. Vše se změnilo až po rohovém kopu soupeře. Nedokázali jsme včas zareagovat na náběh a inkasovali jsme po vydařené hlavičce. I v druhém poločase jsme měli pár náznaků šancí, ale nedokázali jsme kvalitně zakončit nebo lépe přihrát. Ke konci jsme hru otevřeli a soupeř pak udeřil do otevřené obrany. Hra není špatná, ale co naplat, když nevezeme body.