Ratíškovice - Slavkov 3:1

24.08.2014 12:44

Branka: Lysák

Sestava: Plchut - Michálek, Hráček, Ondruška, Vosmek - Houšť, Žalkovský, Drobný, Lysák - Matocha, Holásek

Z prvního venkovního utkání jsme body nepřivezli. Vstup do zápasu se nám podařil. Soupeř měl balón více na svých kopačkách, ale my jsme hrozili z rychlých brejkových situací. V 16. minutě utekl po křídle Dan, nacentroval před bránu, kde byl se svoji hlavičkou připraven Honza Lysák. 1:0. Vedení jsme mohli ještě navýšit, ale žadnou šanci už se nepodařilo proměnit. Ke konci poločasu jsme inkasovali lacinou branku a tak se šlo do kabin za stavu 1:1. Na začátku druhé půle se mužstvo Ratíškovic ujalo vedení a my museli dotahovat. Bohužel hlavička Zdeňka Ondrušky skončila jen na tyči. S troškou dobré vůle jsme mohli kopat i penaltu, ale sudí byl jiného názoru. Poté, co jsme inkasovali potřetí, jsme hru otevřeli a snažili vyrovnat. Ale byl to soupeř, který měl šance, když utočil do naší otevřené obrany.