Šaratice - Slavkov 3:0

09.11.2013 17:27

Sestava: Kuchynka - Krejčí, Drobný, Lysák, Michálek - Půček, Holásek (Svoboda), Horáček, Havránek - Houšť, Ondruška (Opletal).

Tak se poslední zápas moc nepovedl. Začátek byl dobrý a dá se říct, že v první půli jsme byli lepším týmem, ale jen po velké vápno. No, ani tam ne. Kombinace nebo pokusy o ně nebyly špatné, ale k brance ani k nějaké šanci to nevedlo. Hloupý gól po rohu znamenal poločasový stav 1:0.
Po přestávce jsme chtěli výsledek otočit, protože domácí moc fotbal nepředváděli. Bohužel jsme vyrobili několik zbytečných chyb, které soupeř využíval k protiútokům. Některé dokonce proměnil. Kdybychom brali celkový dojem z počtu šancí, pak je vítězství i výsledek domácích zasloužený. Já si pamatuju jen jedinou slušnou střelu našich hráčů, která by stála za řeč. Jinak to bylo sice bojovné, ale jalové.

V zimě bude mít fotbalový výbor o čem přemýšlet.