SK Blatnice pod Sv. Antonínkem - SK Slavkov u Brna 1:1 (0:0)

10.05.2015 21:04

Sestava SK Slavkov: Kuchynka - Barák, Lysák (85. Rettegy), Hráček, Vítek (65. Kopunec) - Kuda, Kuklínek, Strnad, Půček - Holásek, Matocha

Gól SK Slavkov: Holásek

Zápas ve kterém si ani jedno z mužstev nezasloužilo vyhrát a dělení bodů je tudíž spravedlivým výsledkem.

Prvních 25. minut zápasu bylo od obou soupeřů "nemastných, neslaných" bez vážnějšího ohrožení obou branek. Až v 36. minutě jsme si dokázali vypracovat vyloženou šanci. Ondra Půček se prosmýkl kolem obránců soupeře a namířil si to do vápna, byl však zastaven za cenu faulu a rozhodčí oprávněně nařídil pokutový kop. K exekuci penalty se postavil Ondra Holásek, ale brankář domácích ho dokázal vychytat a tak se skóre zápasu neměnilo. Domácí hráče chycená penalta nakopla a okamžitě dokázali kontrovat dvěma akcemi, kterými vážně ohrozili naši branku. Zápas dostal v ten moment obrátky a do konce první půle se hrálo nahoru - dolů.

Začátek druhé půle pokračoval ve stejném tempu a byli to naši hráči, kteří měli více ze hry. Soupeř se nechal zatlačit a častěji chyboval, žádnou z šancí jsme však nedokázali využít. V 65. minutě se zranil Jirka Vítek a musel být střídán. V 73. minutě po ojedinělé akci soupeře došlo ke kontaktu na hranici pokutového území a sudí proti nám pískl penaltu. Domácí střelec se nemýlil a prohrávali jsme 1:0. To nás do kolen nesrazilo a hned v následujících okamžicích jsme dokázali srovnat skóre. 76. minuta zápasu Jirka Kopunec krásnou přihrávkou mezi obránce vyslal Ondru Holáska a ten se tentokrát nemýlil 1:1! Oba soupeři chtěli vyhrát a tak se opět hrálo nahoru - dolů. Žádné z mužstev už ale neskórovalo a tak zápas skončil smírným výsledkem 1:1.