27.03.2016 09:50

Sestava SK Slavkov:

Rettegy - Repka, Barák, Hráček, Kopáček - Houšť (80. Filip), Láznický (69. Divácký), Půček (80. Krejčí), Michálek, Strnad - Matocha

Branky hostů: Čermák, Drštka, Schotteberger

Zápas začali aktivněji hosté a už v 5. minutě si dokázali vytvořit vyloženou šanci, naštěstí jejich střelu zastavila tyč. Poté se hra vyrovnala a i my jsme si dokázali vytvořit několik šancí. Za zmínku stojí hlavně střela Daniela Matochy z 28. minuty, kterou v pádu zastavil těsně před brankovou čarou hostující obránce rukou. Na tento moment však hlavní rozhodčí nijak nereagoval a i přes protesty našich hráčů nechal pokračovat ve hře. V závěru první půle v 43. minutě bohužel skorovali hosté brankou Michala Čermáka. V druhé půli jsme už nedokázali navázat na výkon z prvního poločasu a tak hosté brankami Martina Drštky a Jiřího Schottebergera zvýšili své vedení na konečných 0:3.