SK Slavkov u Brna - FK Černá Hora 3:4 (3:1)

05.04.2017 12:02

Sestava SK Slavkov: Michálek - Divácký, Barák, Zezula, Jenáček - Hráček, Peslar, Lysák, Marek - Matocha, Houšť

Střídačka: Šafránek J., Matyáš

 

I druhé domácí utkání jsme museli sehrát ve Vyškově na UT. Bohužel nám v tomto zápase chyběl nemocný brankář Roman Ohnheiser a tak musel za něj již po několikáté v této sezóně nastoupit do brány Dominik Michálek. Navíc nám bude kvůli zdravotním problémům chybět pravděpodobně celé jaro Nico Marcone, což je pro nás další velké oslabení.

Do zápasu jsme ale vlétli zostra. Hned v první minutě se po centru do Dana Matochy dostal k hlavičce Honza Lysák, ale bohužel ve vyložené šanci mířil mimo bránu Černé Hory. Ve 4. minutě už ale bylo veseleji. Zdeněk Hráček vysunul znovu po lajně nabíhajícího Dana Matochu, který opět centroval na Honzu Lysáka a ten se tentokrát nemýlil a umístěnou střelou otevřel skóre zápasu, 1:0. Hráči Černé Hory se však z gólu velice záhy oklepali. V 9. minutě se dostal k zakončení Jakub Machorek, jeho střela však naštěstí pro nás mířila vedle. Ve 13. minutě byl opět u míče Černohorský Jakub Machorek, který nahrál Petrovi Honsejmanovi a ten už byl neomylný a srovnal skóre zápasu na 1:1. Hrál se pěkný pohledný fotbal nahoru-dolů a tak se bylo na co dívat. Po dvacáté minutě jsme začali dostávat hosty pod tlak. Ve 22. minutě se po rychlé kombinaci přihrávek mezi Zdeňkem Hráčkem, Filipem Peslarem a Petrem Houštěm dostal k zakončení opět Honza Lysák a znovu se před brankářem Černé Hory Michalem Šmerdou nemýlil a zvýšil na 2:1. Další dvě minuty na to mohlo být ještě lépe. Petr Houšť našel nikým nehlídaného Dana Matochu, ten ale bohužel z malého vápna přestřelil bránu hostí. Ve 29. minutě jsme dostali možnost zahrávat trestný kop z velmi slibné pozice. Petr Houšť místo střely zvolil centr na zadní tyč, kam si naběhl Milan Divácký a hlavou zvýšil na 3:1. Ve 40. minutě byl opět osamocený před brankářem Černé Hory Dan Matocha, ale znovu se mu přilepila smůla na kopačky a tak se gólu i tentokrát nedočkal. Poločas tedy skončil slibným vedení 3:1.

Hned od úvodu druhé půle se začali hosté snažit o srovnání skóre zápasu. V 50. minutě po rychlé kombinaci před velkým vápneěm vyslal přesnou střelu k tyči hostující Peth Honejsman a svým druhým gólem v tomto utkání snížil na 3:2.  I my jsme měli šance. V 57. minutě se dostal ke střele velmi aktivně hrající Petr Houšť, ale bohužel mířil mimo. No a v 62. minutě spálil další tutovku Dan Matocha. Po 65. minutě ale už přebrali otěže zápasu hosté z Černé Hory. V 70. minutě ještě vyatáhl tvrdou střelu pod břevno na roh Dominik Michálek, ale v 77. minutě už dokázali hosté srovnat na 3:3, když Daniel Koupý přesnou střelou k tyči nedal našemu gólmanovi šanci. Ještě v 85. minutě jsme měli možnost strhnout skóre zápasu na naši stranu, ale hlavičkující Dan Matocha opět přestřelil bránu hostí. Hosté nepolevovali v tlaku a tak nás potřestali v poslední minutě zápasu. V 91. minutě v poslední akci skóroval Lukáš Menoušek a zařídil tak naši prohru 3:4.

Zpět

Vyhledávání

© 2014-2015 Všechna práva vyhrazena.