SK Slavkov u Brna - MSK Břeclav "B" - 0:0

03.05.2015 09:49

Sestava Slavkov: Kuchynka - Barák, Krejčí, Hráček, Lysák (Laštůvka) - Kuklínek, Holásek, Vítek, Půček - Strnad, Matocha (Kopunec)

První jarní bod :)

Opět to byl zápas, který jsme mohli vyhrát, ale bohužel ze spousty šancí které jsme měli, jsme nedokázali vstřelit gól.

Zápas jsme začali aktivně a hned v 7. minutě si dokázali vypracovat vyloženou šanci, Ondra Holásek však pálil nad. Chvíli na to v 10. minuté střílel těsně vedle levé tyče Jirka Vítek. Naše aktivní hra pokračovala dále, ale byl to soupeř, kdo mohl v 17. minutě po brejkové akci skórovat. Naštěstí i hráč hostí Tomáš Kruták mířil vedle brány. V 34. minutě vyslal Olda Strnad pěknou přihrávku za obranu na Ondru Půčka a ten našel přesnou přihrávkou Jirku Vítka, ten bohužel nedokázal vyloženou šanci zužitkovat. Před koncem prvního poločasu si vypracovali hráči Břeclavi dvě šance po standartních situacích, ale naše obrana vše jistila.

Po změně stran jsme do druhé půle vstoupili opět aktivně a vypracovali jsme si další dvě šance po standartních situacích. Také hosté se snažili ohrozit naši branku, ale střely z dálky s přehledem kryl náš golman Jara Kuchynka. V posledních minutách jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu, ale opět jsme z tlaku nevytěžili gól. V nadějné šanci byl v 80. minutě Vojta Laštuvka a v 83. minutě střelecký pokus Jirky Kopunce hasili Břeclavští na brakové čáře.

Bohužel žádný ze střeleckých pokusů se neujal a tak zápas skončil nerozhodně 0:0.