SK Slavkov u Brna/FK Křižanovice - Dědice 9:0

02.09.2018 18:34

Naši dorstenci jsou v úvodu letošní sezóny jako rozjetá mašina. I v dalším zápase si dokázali se soupeřem hravě poradit a na domácím stadionu ve Slavkově porazili Dědice 9:0 a připsali si čtvrté vítězství ze čtyř úvodních zápasů.

Góly SKS/FKK: 4x Jan Kovařík, 2x Marek Tihelka, Kryštof Zrotal, Marek Mráz, Christian Tesařík

 

Ve čtvrtek odpoledne na městském stadionu ve Slavkově sehrály soutěžní zápas dorostenecké okresní soutěže celky Slavkov/Křižanovice a Dědice. První minuty přinesly oťukávání mezi soupeři, k prvnímu gólu přišlo hned ve druhé dvacetiminutovce. Záložník Kryštof Zrotal svou střelou z levého křídla nejprve orazítkoval tyč, avšak z dorážky se již nemýli - 1:0 pro domácí. Druhý gól přidal jen o 6 minut později Jan Kovařík a hned po něm Marek Tihelka - po 24 minutách svítil na tabuli stav už 3:0. Domácí však nepolevili a útočník Jan Kovařík přidal ve 31. minutě hry svou již druhou branku a do konce poločasu zamířil přesně ještě Marek Mráz, který proměnil svůj únik z křídla. Do kabin se šlo za stavu 5:0.

 

Před druhým poločasem přišlo k výměně brankařů - Ondřeje Vévara nahradil na druhou půli Adam Köhler. Utkání pokračovalo v nastoleném tempu, pořád se hrálo v podstatě "na jednu branku". Po osmi minutách druhé poloviny opět lovili dědičtí míč ze sítě - Jan Kovařík zkompletoval hattrick. V zápase bylo spoustu šancí, další gól vsítil z krkolomné pozice Christian Tesařík.

 

V 69. minutě přidal Jan Kovařík svůj čtvrtý gól a do konce utkání se trefil ještě Marek Tihelka a uzavřel stav na 9:0. V druhé polovině dostali příležitost mladší hráči, po dlouhé době se na hřišti objevil obránce David Ostřížek.

 

Dorostenci jsou zatím stále neporaženi, ze 4 zápasů mají 4 vítězství a skóre 23:4. Snad se jim bude dařit i nadále.

 

Lukáš Zrotal

Zpět

Vyhledávání

© 2014-2015 Všechna práva vyhrazena.