SK Slavkov u Brna/FK Křižanovice - TJ Sokol Střelice 7:1

19.08.2018 14:12

Stejně jako v Bystrci, tak i v dalším zápase k Křižanovicích byli naši dorostenci po celý zápas velmi aktivní dopředu, což v extremních teplotních podmínkách, které v sobotu hodinu po poledni panovaly, nebylo jednoduché. Oproti zápasu v Bystrci, kdy jsme měli spoustu neproměněných šancí se nám tentokrát střelecky dařilo a odpovídá tomu i konečný výsledek 7:1. Hattrickem se předvedl Marek Tihelka, dva góly přidal Honza Kovařík a po jednom gólu dali Marek Mráz a Kryštof Zrotal. Obzvláště ten Kryštofův gól z 53. minuty stojí opravdu za zmínku. Po faulu na Honzu Kovaříka na hranici pokutového uzemí byl odpískán trestný kop k jehož exekuci se postavil právě Kryštof Zrotal, který přesnou střelou přes zeď vymetl šibenici soupeřovy brány.

Hosté ze Střelic dokázali skóre korigovat jen jedním gólem Filipa Chmely ze 76. minuty.

Konečný výsledek zápasu se Střelicemi tedy byl 7:1 pro SK Slavkov/FK Křižanovice a naši dorostenci dokázali v prvních svou zápasech získat krásných šest bodů.

Nutno ještě jednou podotknout, že se hrálo za vysokých teplotních podmínek a přitom všichni hráči celý zápas odedřeli a odjezdili na 110 %, pochvalu si zaslouží nejen zmiňovaní střecli gólů, ale všichni co byli v sobotu na hřišti. Díky klucii!!!

K dalšímu utkání jedeme v neděli 26.8. do Slopu, kde se v 14:15 hraje utkání proti sdruženému družstvu Lipovce a Slopu. Další domácí zápas se bude hrát ve čtvrtek 30.8. v 17:00 proti Dědicím a myslím, že výborné výkony našich dorostenců z úvodních dvou utkání jsou dostatečnou pozvánkou na tento domácí zápas jak pro Slavkovské, tak pro Křižanovické příznivce fotbalu.

Zpět

Vyhledávání

© 2014-2015 Všechna práva vyhrazena.