Slavkov - Bučovice 1:0

03.05.2014 22:00

Branka: Holásek.

Sestava: Plchut - Michálek, Hráček, Drobný, Barák (Ondruška) - Lysák, Holásek, Žalkovský, Líznar - Matocha (Kučera), Strnad.

Velmi důležitý zápas. Velmi důležitý výsledek. Všechny body zůstaly doma.
V nepříjemně chladném počasí to nebyl zrovna ukázkový zápas, ale troufnu si s klidným svědomím napsat, že jsme byli lepší a výhru si zasloužili. Ne, že bychom soupeře v poli nějak přehrávali, ale šancí jsme měli mnohem více.
V první půli volaly po gólu šance Líznara, Žalkovského i Drobného, ale do sítě nepadlo nic. Na druhé straně Pavel Plchut také něco řešil. Naše akce se zdály mnohem nebezpečnější.
Po poločase jsme nejprve málem inkasovali, ale naopak po jednom z rohů dotlačil Ondra Holásek míč do sítě - 1:0. Následovalo potom i několik rychlých útoků hlavně zásluhou Honzy Lysáka a Dana Matochy. Chvíli před koncem se ve vyložené šanci objevil Kuba Drobný. Nedal. Na tribuně jsme sice mysleli, že to byl ofsajd, ale podle hráčů šel míč na Kubu přímo od hostujícího obránce. Ale stav utkání se stejně neměnil. Závěr si pak kluci už pohlídali.
Celkově tedy pochvala celému týmu. Když už se tolik nedaří fotbalově, tak se musí bojovat a hlavně bodovat.