Slavkov - Bučovice 3:1

04.05.2014 17:45

Branky: Čermák R. 2, Kučera.

Sestava: Blaha, Poláček, Caha, Laštůvka, Čermák L., Čermák R, Juřina(Kramář), Kuda, Zemánek(Svoboda), Florian, Kučera(Kovařík).

Bojovnost a důraz v soubojích - to bylo naše plus v jinak vyrovnaném utkání. Vedení jsme se ujali ve 29. min., kdy do vápna pronikl Radek Čermák a přeloboval brankaře hostí. Nástup do druhé půle nám také vyšel. Obraně Bučovic pláchl Filda Kučrera a neomylně zakončil. Hosté se vrátili do zápasu po standartce, když hlavička útočníka sice prudká nebyla, ale náš gólman míč podcenil a bylo to zase o jeden. Ale i to se stává! Poté se začalo hrát nahoru dolů. Rozhodnutí přišlo v 71. min. Po křídle utekl opět Filda a dal pod sebe před prázdnou branku. Tam už neměl problém míč uklidit opět výborně hrající Radek Čermák! Přes další dobré šance na zvýšení však skóre zůstalo stejné. Myslím, že jsme odehráli dobrý zápas po tom minulém fiasku!
Borci dík! M.P.