Slavkov - Bučovice 4:1

12.10.2014 19:10

Branky: Holásek 3, Kuda

Sestava: Kuchynka - Lysák, Drobný, Krejčí, Houšť - Vítek, Žalkovský, Hráček, Procházka - Matocha, Holásek

Zápas, ve kterém šlo o hodně jsme zvládli a konečne si připsali 3b. za první výhru v sezóně. Navázali jsme na zlepšený výkon z utkání v Bořeticích. Šli jsme do vedení díky brance Ondry Holáska, který využil dobré přihrávky Vítka za obranu a svoji šanci proměnil. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat, když Ondra přehodil vyběhnuvšího gólmana. Uklidnili jsme se, ale asi až moc. Soupeř nás ke konci poločasu zatlačil. Vyložené šance neměl, ale trefil se ze standardní situace. Poločas tedy 2:1. Do druhé půle jsme šli znovu koncentrovaní a drželi soupeře daleko od naší brány. Když pak Ondra zkompletoval hattrick díky výborně koplém rohu Zdeňka Hráčka, bylo rozhodnuto. Ke konci ještě skóroval Tomáš Kuda, který tečoval na zadní tyč přízemní centr Houště. Musíme si zapamatovat, jak se bojuje o body a navázat na tyto výkony v dalších zápasech.