Slavkov - Hodějice 9:1 (5:0)

20.02.2017 09:35

Sestava SK Slavkov - Plchut - Zezula, Jenáček, Michálek, Lysák - Marcone, Marek, Houšť, Peslar - Matocha, Ryšánek

Střídačka: Hráček, Divácký

Góly SK Slavkov: 4x Ryšánek, 3x Matocha, Marek, Hráček

Kvalita prvního přípravného zápasu byla poznamenána především dlouhou herní absencí a také skutečností, že trenér chtěl vyzkoušet především naše zimní posily Filipa Peslara, Edu Zezulu a Honzu Lysáka a také vyzkoušet hráče na různých postech, takže během utkání zasahoval do rozestavení. To se podepsalo na tom, že herní projev nebyl úplně ideální a "učesaný". Na druhou stranu je výsledek 9:1 i přes nerozehranost a skutečnost, že se jedná pouze o přípravný zápas příjemným povzbuzením a také zúročením poctivého tréningu behěm probíhající zimní přípravy.

Horní řada zleva: Matocha Daniel, Hráček Zdeněk, Peslar Filip, Divácký Milan, Marcone Nico, Marek Kamil, Houšť Petr, Májek Radek (trenér)

Dolní řada zleva: Lysák Jan, Michálek Dominik, Plchut Pavel, Jenáček Petr, Zezula Eduard, Ryšánek David