Slavkov - Lanžhot 1:4

06.04.2014 08:50

Branka: Žalkovský.

Sestava: Plchut - Krejčí, Hráček, Drobný, Líznar - Michálek, Strnad, Žalkovský, Lysák - Matocha, Holásek (Opletal).

První jarní zápas na domácím hřišti přilákal fanoušky ze Slavkova a okolí. Bohužel po dvaceti minutách jich trošku ubylo. Ve větrném počasí se jim moc nechtělo sledovat utrpení na hrací ploše. Zápas totiž v úvodu nabídl fotbal v podání hostí a zoufalství v podání domácích. Za stavu 0:3 však naštěstí Lanžhot výrazně polevil. Mohlo se mu to ale později vymstít. Ještě do přestávky snížil dorážkou Michálkovy střely Žalkovský a naši se dostali trochu do tempa.

Ve druhém poločase už byla hra vyrovnaná s mírnou převahou domácích. Fotbal sice nic moc, ale šance naši měli (Lysák, Opletal, Michálek, Strnad, Žalkovský). I náznaky dalších akcí se objevily. Škoda, že tam nic nepadlo. A tak místo stavu 2:3 nebo dokonce remízy uzavřeli skóre zápasu hosté.