Slavkov - Lednice 0:5

17.08.2014 20:05

Sestava : Plchut – Novák, Hráček, Ondruška, Kuchynka - Michálek, Lysák, Procházka, Vosmek - Kučera F., Matocha

Do druhého utkání sezóny jsme nastoupili opět na domácím hřišti. Sestava nebyla bohužel kompletní a to se určitě podepaslo na samotném výsledku. Vstup do utkání byl ve znamení adaptace některých hráčů na nové posty a na hře to bylo znát. Lednice nás zatlačila na vlastní polovinu a obrana měla co dělat, aby uhájila bezbrankový stav. Po 7 minutách jsme po chybě obrany bohužel poprvé inkasovali. Hráči se ale chtěli porvat o lepší výsledek a snažili se. Po ojedinělém výpadu měl velkou šanci Matocha, bohužel jeho střela mířila těsně mimo. Ke konci poločasu přišel druhý gól. Špatně zvládnutý ofsajd systém musel hasit Hráček až faulem v pokutovém území. Penaltu hráč Lednice s přehledem proměnil. Druhý poločas už byl z naší strany velkým propadákem. Po řadě individuálních chyb padly další tři branky do naší sítě. Ke konci zápasu uháněl Matocha po pravé straně, kde předložil Michálkovi přihrávku, která bohužel postrádala patřičnou razanci, takže vracející se obránce odvrátil pouze na roh. Zápas se už pouze dohrával a konečný výsledek 0:5 hovoří za vše.