Slavkov - Lednice 2:5

26.10.2013 19:11

Branky: Houšť, Opletal.

Sestava: Kuchynka - Krejčí, Drobný, Holásek, Lysák - Kučera (Svoboda), Houšť, Opletal (ČK), Havránek (Líznar) - Ondruška, Líznar.

Zápas skončil zaslouženou porážkou. Jenom snaha je asi málo. Tentokrát chyběli Holý (celý podzim po zranění), Matocha (nemoc), Michálek (volby), Horáček (nemoc), Líznar byl až na druhý poločas a se zraněním nastoupil Havránek.

Začalo to hezky. Druhá minuta a po kombinaci s Ondruškou střílí zblízka Houšť a míč končí v brance 1:0. Už v páté ale po centru do vápna je vyrovnáno. Když po chvíli Opletal z přímáku dal na 2:1, vypadalo to dobrý úvod zápasu, ale další hlavička zase skončila v naší síti. Do půlky pak ještě přišla branka po chybě ve středu pole a skončil první poločas.

Druhá půle byla horší. Další chyby, další branky. Závěr byl spíš zoufalý. A to se ještě frustrovaný Karel Opletal nechal zbytečně vyloučit. No, špatně...