Slavkov - Rakvice 4:0

31.05.2014 19:06

Branky: Matocha 3, Lysák.

Sestava: Plchut - Michálek, Ondruška (Juřina), Drobný, Líznar - Lysák, Žalkovský, Houšť, Půček (Barák) - Strnad, Matocha.

Velmi důležitý zápas pro udržení v soutěži dopadl více než dobře. Hosté z Rakvic v nekompletní sestavě sice působili dost odevzdaně, ale nijak to nesnižuje dobrý výkon domácích. Danovo střelecké probuzení přišlo taky včas.
Zápas začal právě únikem Dana Matochy, který nepomněnil a za 6 minut na to si to v jasné pozici zopakoval. Pak jsme měli trošku více ze hry, ale brankové příležitosti se neobjevovali na žádné straně. Po čtvrthodině hry si obnovil zranění Půček a putoval za podobně postiženými Hráčkem, Opletalem a Holáskem. Na hřiště šel Barák a podal stejně jako celá defenziva slušný výkon. V 36. minutě si na centr naběhl Honza Lysák. Prudce hlavičkoval do břevna. Sám si pak našel odražený míč a Slavkov tak šel do vedení. Těsně před poločasem zvýšil Dan z úniku na 2:0 a naši se uklidnili.
Po přestávce jsme celkem kontrolovali hru a když přidal další dvě branky Dan Matocha, odcházeli diváci opravdu spokojeni. 3:0 to bylo po dlouhém pasu Strnada. 4:0 po pěkném prostrčení od Žalkovského.