TJ Letonice - SK Slavkov u Brna 6:2 (0:2) - přípravné utkání

03.08.2015 08:06

Sestava SK Slavkov: Kuchynka - Michálek, Kopáček, Strnad, Barák - Filip (40. Chlup), Houšť, Kuklínek, Matyáš - Kosař, Kučera

Góly SK Slavkov: 2x Kuklínek

Přátelský zápas s Letonicemi byl zápas dvou naprosto rozdílných poločasů. V prvním jsme herně dominovali a ve druhém naopak katastrofálně propadli.

Od prvních minut prvního poločasu jsme převzali iniciativu a kombinační hrou jsme hned od začátku dokázali dostat soupeře pod tlak. Dokázali jsme hrát jak kombinačně, tak i dlouhými nákopy po stranách rozbíhat rychlé výpady před branku soupeře. Letonice nedokázali na naši hru odpovědět a tak jsme je, s vyjímkou dvou-tří protiútoků, prakticky nepoustěli přes půlku. Jediné co nás trápilo, tak přesnost v zakončení. Jediný kdo se dokázal prosadit, byl Zdeněk Kuklínek, který nám zajistil vedení 2:0 po prvním poločase. Trápení v koncovce nás připravilo o vyšší vedení. Kdyby jsme po první půlce vedli 5:0, nikdo by se nemohl divit.

Na začátku druhé půlky na nás Letonice zatlačili, hned z první akce jim to tam padlo a během dalších pár minut dokázali srovnat skóre zápasu, když jsme jim neštastnou tečí pomohli vlastním gólem. Po sedmi minutách druhé půlky to bylo 2:2 a začínalo se od začátku. Dva rychle vstřelené góly soupeře nakopli a začal hýřit aktivitou. Naopak nám se přestala dařit kombinace, zbytečně jsme ztráceli balóny při rozehrávce a najednou jakoby jsme nevěděli co hrát. Toho Letonice dokonale využili, začali nám sázet jeden gól za druhým a dokázali otočit skóre na konečných 6:2.