TJ Vilémovice - SK Slavkov u Brna 5:0 (4:0)

10.04.2017 10:30

 

Sestava SK Slavkov: Michálek - Hráček, Jenáček (72. Matyáš), Kuda, Divácký - Houšť, Peslar, Marek, Šafránek - Matocha, Ryšánek

Střídačka: Myatyáš

Na zápas do Vilémovic jsme odjížděli v improvizované sestavě, protože nám chyběl stále nemocný brankář Ohnheiser, vykartovaný Eda Zezula a z osobních důvodů se omluvil i Honza Lysák. Do brány se tak musel znovu postavit Dominik Michálek a jeho absence v poli byla také znát.

 

Hned úvod utkání se nám nevydařil. Po faulu na hranici pokutového území měli domácí Vilémovice hned ve 2. minutě možnost zahrávat trestný kop. K míči se postavil Martin Kasálek a přesnou ranou k tyči otevřel skóre zápasu, 1:0. V následujících minutách povzbuzeni rychlým gólem začali domácí hýřit aktivitou směrem dopředu. Jejich útočné snažení dokázali využít o deset minut později. Ve 12. minutě 2x zastavil míč na brankové čáře Dominik Michálek, ale napotřetí zvýšil na 2:0 Miroslav Gross. Ve 33. minutě potáhl po lajně míč Vilémovický záložník Azbayar Azzaya, krásnou přihrávkou pod sebe našel nabíhajícího Marka Pernicu a ten tvrdou střelou zvýšil vedení domácích na 3:0. Ještě do poločasu dokázali domácí Vilémovice zvýšit na 4:0, kdy ve 44. minutě křížným pasem našel Petr Opletal nabíhajícího Miroslava Grosse a ten prudkou střelou z úhlu prostřelil našeho gólmana. V poločase jsme tedy do kabin odcházeli s čtyřgólovým mankem.

V úvodu druhé půle nás ale domácí opět přehráli a ve 46. minutě završil svůj hattrick Miroslav Gross, 5:0. Až poté se hra vyrovnala. Vilémovice sice stále tlačili směrem dopředu, ale i my jsme si dokázali vytvářet šance. Bohužel všechna naše snaha alespoň korigovat výsledek utkání končila na pozorné obraně domácích dirigované zkušeným stoperem Martinem Kasálkem. Do konce utkání se skóre nezměnilo a tak jsme si odvezli z Vilémovic vysokou prohru 5:0.

Zpět

Vyhledávání

© 2014-2015 Všechna práva vyhrazena.